logo

Co děláme

Společnost Rocksteel s.r.o. je zaměřená na komplexní realizaci strojírenských projektů-ocelových konstrukcí. Naším cílem je poskytnutí veškerých stupňů procesů a to plošné dělení plechových tabulí na CNC laserových strojích, ohýbání na CNC ohraňovacích lisech a svařování na ručním, nebo robotizovaném pracovišti. Vše je doplněno nabídkou kovoobráběcích a zámečnických prací. Vysoká profesní a odborná úroveň s technologickým zázemím nám umožňuje pružně reagovat na vývoj a potřeby v oblasti strojírenského průmyslu a uspokojit vysoké kvalitativní potřeby zákazníků.

Komplexnost zpracování zakázek doplňuje nabídka zajištění povrchových úprav – tryskání, žárové zinkování a galvanické zinkování případně tvrdé funkční chromování a v neposlední řadě mokré nebo práškové lakování.

Jsme schopni realizovat náročnou velkosériovou výrobu i pružně reagovat na různé požadavky malosériové produkce. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům komplexní servis technologických služeb s nejvyšší spolehlivostí a kvalitou. Originalita a kreativita je oceňována možnosti seberealizace a profesního růstu.

Výrobní technologie