Říční 261 742 45 Fulnek CZ +420 731047827; +420 731047821 rocksteel@rocksteel.cz CZ


Podporujeme

Vážení zákazníci a obchodní partneři ROCKSTEEL s.r.o.,

rádi bychom Vám představili naši novou iniciativu ve spolupráci se společností tomavizi s.r.o. Společně podporujeme lokální výrobce a sociálně odpovědné projekty tím, že nakupujeme produkty od společnosti tomavizi s.r.o. Tyto originální výrobky mají hodnotu nejen samotného výtvoru, ale také přinášejí příběh a podporují místní komunity, výrobce a menší podnikatele.

Naše podpora této iniciativy má skutečný význam a umožňuje nám společně přispět k rozvoji projektů zaměřených na vzdělávání dětí, zlepšování životních podmínek a udržitelný rozvoj. Jsme hrdí, že sdílíme filozofii a hodnoty se společností tomavizi s.r.o. a nákupem její čerstvě pražené zrnkové kávy, ořechových másel, zdravých RAW olejů či reklamních předmětů pod značkou ROCKSTEEL můžeme ukázat našim zákazníkům i obchodním partnerům naši sounáležitost.

Naši sílu společnosti přenášíme i do dalších projektů, v rámci kterých přispíváme na uzdravení nejmenších pacientů, zkvalitnění péče o ně, podporu hendikepovaných nebo sociálně znevýhodněných dětí a talentů.

To vše děláme s láskou.